Kontaktinformasjon » | Høyskolen for ledelse og teologi

Kontaktinformasjon

E-post:

Genereltpost@hlt.no

Opptak norsk bachelor – opptak@hlt.no

Opptak engelsk bacheloradmission@hlt.no

Eksameneksamen@hlt.no

Økonomi – georgeta.sigland@hlt.no

.

Telefon:

Sentralbord: (+47) 67 10 35 40 (kl. 08.00 – 15.00)

Resepsjonen er åpen mandag-onsdag fra kl. 09.00 til 15.30, torsdag fra. kl. 12-15, fredag stengt.

.

Ansatte

Oversikt over alle ansatte ved HLT

.

Adresser

Besøksadresse:
Michelets vei 62, 1368 Stabekk (klikk for kart. Åpnes i ny fane)

Postadresse:
Michelets vei 62, 1368 Stabekk

.

Faktura adresse:
Michelets vei 62,1368 Stabekk

.

E-fakturaadresse:
(EHF): 993470708. Dersom EHF ikke kan leveres, sendes faktura i PDF-format på e-post hlt@faktura.poweroffice.net.

.

Organisasjonsnummer: 993470708

.

Kontonummer:

Kontonr. drift: 3000 22 36296

Kontonr. gaver: 3000 16 44951

.

Pressekontakt:

Arne Mella
arne.mella@hlt.no
+47 909 66 311

Lars Christian Gjerlaug
lars.christian.gjerlaug@hlt.no
+47 404 53 064

.

Sikkerhet:

Nødnummer: +4790966311 (Georgeta Sigland – beredskapslederen)

Ring nødnummeret ved brann, ulykker og alvorlige hendelser.

.

Øyeblikkelig hjelp:

110 Brann

112 Politi

113 Ambulanse

I alvorlige situasjoner skal også beredskapslederen varsles på nødnummeret.